• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Оголошено тендер

214 000.00 UAH
Номер: b4ceebd010754c2c92f79aee31a89430
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-02-006385-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 214 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.12.2022 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума214 000.00 UAH