-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптери)
Оголошено тендер
1 824 626.70
UAH
Номер:
96302e394cba4ebd834ed911f4ccf67e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-02-002862-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053743
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ПЛОЩА ДУХНОВИЧА, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053743
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ПЛОЩА ДУХНОВИЧА, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 824 626.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптери)
Примітки:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
Місцезнаходження: 89600, Україна, Закарпатська обл., місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2
Код за ЄДРПОУ: 04053743
Категорія: згідно п.1 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.12.2022 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 824 626.70 UAH