• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків(Медичне ендоскопічне обладнання для гінекологічних втручань – 1 комплект; код НК 024:2019 - 35616 «Система ендоскопічної візуалізації»)

Оголошено тендер

1 264 180.00 UAH
Номер: a571925f8ff1455e9976b25c8f1e77ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-01-006397-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Очікувана вартість: 1 264 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків(Медичне ендоскопічне обладнання для гінекологічних втручань – 1 комплект; код НК 024:2019 - 35616 «Система ендоскопічної візуалізації»)
Примітки: 3110 Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження: Юридична адреса:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Адреса для листування:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Місце поставки товару -ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Поставка здійснюється до 31.12.2022. Найменування та кількість предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків(Медичне ендоскопічне обладнання для гінекологічних втручань – 1 комплект; код НК 024:2019 - 35616 «Система ендоскопічної візуалізації»). Технічні, кількісні та якісні характеристики до товару вказані в Додатку № 1 до тендерної документації. Єдиним критерієм оцінки є ціна
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 01.12.2022 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Медичне ендоскопічне обладнання для гінекологічних втручань
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 264 180.00 UAH