• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Бензин А-92, дизельне паливо

Оголошено тендер

153 900.00 UAH
Номер: 8f4d912aea5142f2b46f6a2747de4c17
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-01-002357-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 153 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-92, дизельне паливо
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення (пп.2 п.13 Постанови 1178)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.12.2022 12:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума153 900.00 UAH