-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу юридичних документів, завірених згідно з вимогами ЦОВВ
Оголошено тендер
49 998.00
UAH
Номер:
7cdebc33ab474d62941eef2ce2071a22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-30-002761-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
49 998.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з письмового перекладу юридичних документів, завірених згідно з вимогами ЦОВВ
Примітки:
2293,
Уповноважена особа – Охріменко Н. В.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Дата опублікування:
30.11.2022 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 998.00 UAH