-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Манометр 50 1/4" В 10 бар CEWAL
Оголошено тендер
2 401.81
UAH
Номер:
c3fd2f6a4978439bbbb4acf892f2b119
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-30-002866-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41758238
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Ладижин, вул. Ентузіастів, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41758238
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Ладижин, вул. Ентузіастів, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 401.81 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Манометр 50 1/4" В 10 бар CEWAL
Примітки:
Відповідно до пункту 13 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тисяч гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 мільйона гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:підготовка до проведення опалювального сезону (крім закупівлі енергоносіїв.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.11.2022 12:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 401.81 UAH