-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензин А-95 (у талонах)
Оголошено тендер
100 940.00
UAH
Номер:
6cfb36d875624633a92262277c48aad4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-29-000798-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (у талонах)
Примітки:
Вид закупівлі: абз.6 п.5 ч.2 ст.4 Закону України "Про публічні закупівлі" - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно пп.2 п.13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" - замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.11.2022 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 940.00 UAH