-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
532 000.00
UAH
Номер:
1017b46a17e44786baa1322c384b6188
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-25-006873-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
532 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Річний план на 2023 рік. Затверджено 25.11.2022. Згідно наявної потреби у закупівлі під час дії воєнного стану. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 17-А Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2022 21:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума532 000.00 UAH