• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизель-генератор

Оголошено тендер

518 000.00 UAH
Номер: c0b6832d8d3b49fdaf79e08e7907fc27
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-25-003852-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
Замовник: КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
Очікувана вартість: 518 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизель-генератор
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.11.2022 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума518 000.00 UAH