-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор повітряний
Оголошено тендер
78 000.00
UAH
Номер:
1c566b8cffec45279f8e6dc7932687eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-20-000247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
78 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компресор повітряний
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
20.11.2022 23:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума78 000.00 UAH