-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щоквартальні)
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
900402372a7d4a8fb2edad0bb218cb90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-003523-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щоквартальні)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
18.11.2022 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума560 000.00 UAH