-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 ( скретч-картки), дизельне паливо ( скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
200 620.00
UAH
Номер:
5f6f175a19c6468aaaf3e069ef6cb773
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-17-003736-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний бензин А-92 ( скретч-картки), дизельне паливо ( скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі відповідно до підпункту 2 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.11.2022 17:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 620.00 UAH