• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивні мультимедійні комплекси

Оголошено тендер

226 000.00 UAH
Номер: 1d0e225c12a241148261b886602bd7f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-16-003935-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
Очікувана вартість: 226 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивні мультимедійні комплекси
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.11.2022 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума226 000.00 UAH