-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (на грудень 2022 року)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
2ef5b9bd81f04793ab5cc7f71db0a4bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-15-004724-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, вулиця Визволення ,будинок №23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, вулиця Визволення ,будинок №23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (на грудень 2022 року)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.11.2022 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH