• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дрова колоті твердих порід

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: bdf932eeb911438098c2f9577d8d6ac6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-14-003993-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
Замовник: Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дрова колоті твердих порід
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.11.2022 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дрова колоті твердих порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 146.5 метри кубічні
Період постачання до 23.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH