-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 39130000-2 Офісні меблі (придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб) (закупівля в період воєнного стану)
Оголошено тендер
43 597.00
UAH
Номер:
2a841f05fa6e42c59fd8fab1ccf1a4fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-09-004570-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
43 597.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 39130000-2 Офісні меблі (придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб) (закупівля в період воєнного стану)
Примітки:
Враховуючи нагальну потребу у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Таким чином, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.11.2022 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума43 597.00 UAH