-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картопля
Оголошено тендер
123 500.00
UAH
Номер:
444725fde7154a9ba4cc6da2bcf2db90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-09-004251-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27151, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27151, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картопля
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
Дата опублікування:
09.11.2022 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбласний бюджет
Сума123 500.00 UAH