-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
369 151.75
UAH
Номер:
78b6a9f28e264bf2b16267fbd59f5394
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-07-002996-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
369 151.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Закупівля здійснюється на січень - березень 2023 року згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
07.11.2022 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти спецфонду.
Сума129 120.75 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 031.00 UAH