-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хліб пшеничний та хліб житній (Підстава двічі не відбулись відкриті торги згідно ідентифікаторів UA-2022-09-30-003832-a та UA-2022-09-08-010404-a)
Оголошено тендер
163 440.00
UAH
Номер:
396ec6aac80d40f8a8ebd3c31f9f21f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-02-001637-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
163 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний та хліб житній
(Підстава двічі не відбулись відкриті торги згідно ідентифікаторів UA-2022-09-30-003832-a та UA-2022-09-08-010404-a)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.11.2022 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума163 440.00 UAH