• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо

Оголошено тендер

355 908.64 UAH
Номер: 9c66f39e8d8a40499a7ded8d055c1b45
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-31-001689-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Хустської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Хустської міської ради
Очікувана вартість: 355 908.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 31.10.2022 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума355 908.64 UAH