-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Еталонний термоперетворювач опору ISOTECH 909H/100Ω (або еквівалент)
Оголошено тендер
236 000.00
UAH
Номер:
3fdb3fa03e3046c18765fc1ddd0b2dd9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-25-002826-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568176
-
Адреса:
76007, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568176
-
Адреса:
76007, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
236 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Еталонний термоперетворювач опору ISOTECH 909H/100Ω (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
25.10.2022 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти від Physikalisch-Technische Bundesanstalt відповідно до Договору реалізації стосовно проекту «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері метрології» № 2018.2196.6. від 19.12.2019 р.
Сума236 000.00 UAH