-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту лічильників тепла
Оголошено тендер
3 557.00
UAH
Номер:
31952e8fbfa9451385123999594952e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-26-000055-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 557.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту лічильників тепла
Примітки:
Закупівля проводиться без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі в рамках підготовки до проведення опалювального сезону відповідно до підпункту 3 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.10.2022 08:29
Дата модифікації:
25.10.2022 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту лічильників тепла
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКЕКВ 2240 - Оплата послуг (крім комунальних)
Сума3 557.00 UAH