• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Прилади для вимірювання величин

Оголошено тендер

19 000.00 UAH
Номер: aa2c50c0b54842fb8a9fc12b7966a69d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-17-003035-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Замовник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Очікувана вартість: 19 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прилади для вимірювання величин
Примітки: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. Замовником, як виняток застосовується переговорна процедура оскільки електронною системою закупівель двічі автоматично було відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі за кодом ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин, через відсутність двох тендерних пропозицій, про що була оприлюднена системою закупівель інформація про відмінну тендерів за № ID : UA-2022-08-18-003490-a від 18.08.2022 року та ID : UA-2022-09-06-005342-a від 06.09.2022 року (Лот №3). Відповідно до пункту 1, частини 2, статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII в редакції Закону № 114-Х від 19.04.2020р., якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Джерело фінансування – власні кошти (кошти грантового проекту «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», грантова контракт номер HUSKROUA/1702/6.1/0022 («Regional Center for Training and Monitoring of the Environmental Impact of Electrical Installations – CRIMIGE» grand contract number HUSKROUA/1702/6.1/0022) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020) Рамкова Угода між Урядом України і Комісією Європейського Співтовариства (Закон України від 03.09.2008 № 360-VI) та Угода про фінансування ЄІС-ТКС/2015/039-031 між Європейською комісією та Урядом України щодо спільної операційної програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.10.2022 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування – власні кошти (кошти грантового проекту «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», грантова контракт номер HUSKROUA/1702/6.1/0022.
Сума19 000.00 UAH