-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Оголошено тендер
3 476 319.00
UAH
Номер:
9cc47390fcdd456c8a769ddf4c995f03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-17-000200-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 476 319.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо(Повторно)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
17.10.2022 09:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
210000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума3 476 319.00 UAH