-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
365 000.00
UAH
Номер:
8b6afbc427cf45d4b9dd72da78f11b77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-12-000937-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
12.10.2022 11:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
64000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума365 000.00 UAH