• Відкриті торги
  • КЕП

Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня людини похилого віку

Оголошено тендер

374 000.00 UAH
Номер: d0e87e11a0ce4d75bce2603be47d4db3
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-03-003063-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
Замовник: Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
Очікувана вартість: 374 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня людини похилого віку
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 03.10.2022 15:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума374 000.00 UAH