-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Оголошено тендер
3 476 319.00
UAH
Номер:
97af5dee7b5a4bbfaa8894d422b3898e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-28-001160-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 476 319.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.09.2022 11:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
210 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума3 476 319.00 UAH