• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А-95

Оголошено тендер

855 002.00 UAH
Номер: e7a582ae5a1043e394f157fabcb8277c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-21-000797-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Романівської селищної ради
Замовник: Відділ освіти Романівської селищної ради
Очікувана вартість: 855 002.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-95
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2022 рік
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.09.2022 10:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума855 002.00 UAH