• Відкриті торги
  • КЕП

Мило господарське

Оголошено тендер

78 120.00 UAH
Номер: 22d5f3decb3a4e34abe941d4b01ddb38
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-15-000317-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії Бурове управління "Укрбургаз"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії Бурове управління "Укрбургаз"
Очікувана вартість: 78 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мило господарське
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Дата опублікування: 15.09.2022 09:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума78 120.00 UAH