• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб пшеничний та хліб житній

Оголошено тендер

171 600.00 UAH
Номер: 9bc9829ddd674b6b8543567bc06ee97a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-08-001237-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Замовник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 171 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний та хліб житній
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 08.09.2022 16:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума171 600.00 UAH