-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
52b7c4d0522b46b88a0870e18dcac94e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-07-003394-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТРИЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13802089
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Вул. О.Басараб, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТРИЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13802089
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Вул. О.Басараб, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.09.2022 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума170 000.00 UAH