• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А-95

Оголошено тендер

855 002.00 UAH
Номер: 9eca9690d877456197bb4e098176fe08
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-02-000530-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Романівської селищної ради
Замовник: Відділ освіти Романівської селищної ради
Очікувана вартість: 855 002.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-95
Примітки: 1.1. Найменування замовника: Відділ освіти Романівської селищної ради 1.2. Місцезнаходження замовника: Україна, 13001, Житомирська область, Житомирський район, смт. Романів, вул. Сергія Лялевича, 2. 1.3. Ідентифікаційний код замовника: 43991422 1.4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади зазначені в п.1 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2022 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума855 002.00 UAH