-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
934 000.00
UAH
Номер:
5d7fcb3f0dc0478f9dd1b8f8f972daed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-01-000106-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
934 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Дата опублікування:
01.09.2022 09:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ. 1 Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щоквартальні);
Кількість
800 штуки
Період постачання
до 26.09.2022
ЛОТ. 2 Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня людини похилого віку;
Кількість
748 штуки
Період постачання
до 26.09.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума934 000.00 UAH