• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів - з комплексного утримання територій парків та земель рекреаційного призначення

Оголошено тендер

4 727 600.16 UAH
Номер: 3b4100cf4773493dbb4e349c33258c8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-31-002637-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ПАРКІВ ТА РЕКРЕАЦІЇ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ПАРКІВ ТА РЕКРЕАЦІЇ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 727 600.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із благоустрою населених пунктів - з комплексного утримання територій парків та земель рекреаційного призначення
Примітки: Додаткове фінансування лист від 29.08.2022 № 3/1-181
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2022 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 727 600.16 UAH