-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
2a36b0e36b364d2e82b67076d9bdf5ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-30-002889-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
(бланки дозволів (талони)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
30.08.2022 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH