-
Відкриті торги
-
КЕП
Дров'яна деревина
Оголошено тендер
662 400.00
UAH
Номер:
edd916d260584b6f9a9d5aaa01fb48fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-29-004138-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
662 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дров'яна деревина
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
29.08.2022 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума662 400.00 UAH