• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Оголошено тендер

99 980.00 UAH
Номер: d5cfdee8303d42f88c2d67413c8c705a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-29-000290-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 99 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Примітки: Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків Код ДК 021:2015:37535250-4 Гойдалки-балансири для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.08.2022 09:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Карусель
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Балансир подвійний
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Гойдалка балансир
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Лазалка місток
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка
Сума99 980.00 UAH