-
Відкриті торги
-
КЕП
Каналізування району вул.Котляревського в с.м.т.Східниця м.Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.
Оголошено тендер
9 751 032.00
UAH
Номер:
0631293103414368ad98c1dd564f752e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-19-002158-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
9 751 032.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Каналізування району вул.Котляревського в с.м.т.Східниця м.Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
19.08.2022 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума8 775 928.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума975 103.20 UAH