• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-95, дизельне паливо

Оголошено тендер

771 460.00 UAH
Номер: 5a2aef7e3f60422b94edfa34c951e3af
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-15-000543-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 771 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 1РП/ПММ від 15.08.2022
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.08.2022 13:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума771 460.00 UAH