-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 34620000-9 Рейковий рухомий склад (закупівля 5 (п'яти) тролейбусів бувших у користуванні)
Оголошено тендер
125 000.00
EUR
Номер:
da458683ca2b4ffe8d040038ccca6bed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-12-005824-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328646
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328646
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
125 000.00 EUR
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 34620000-9 Рейковий рухомий склад (закупівля 5 (п'яти) тролейбусів бувших у користуванні)
Примітки:
Рішення уповноваженої особи (протокол № 152/2 від 12.08.2022)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий склад
Дата опублікування:
12.08.2022 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума125 000.00 EUR