-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
160 168.10
UAH
Номер:
eb3da23008ca4e1bad474862ddb8fdc7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-12-000232-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
160 168.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.08.2022 08:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума160 168.10 UAH