-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Оголошено тендер
33 750 000.00
UAH
Номер:
1d1541d119a74811955d64be91730be6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-10-004094-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
33 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
10.08.2022 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 750 000.00 UAH