• Відкриті торги
  • КЕП

Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищ навчальних закладів Деснянського району міста Києва) Код згідно ДК 021:2015 (CPV:2008): 45340000-2

Оголошено тендер

1 944 000.00 UAH
Номер: 7f59258be5e647448e3a12380d140d8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-26-001584-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 944 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищ навчальних закладів Деснянського району міста Києва) Код згідно ДК 021:2015 (CPV:2008): 45340000-2
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.07.2022 11:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 944 000.00 UAH