-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100), вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200))
Оголошено тендер
1 543 000.00
UAH
Номер:
245bd3a737a54776a6aa9e05f89bd6eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-21-001831-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094941
-
Адреса:
55301, Україна, Миколаївська область, смт Арбузинка, пл.Центральна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094941
-
Адреса:
55301, Україна, Миколаївська область, смт Арбузинка, пл.Центральна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 543 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100), вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200))
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.07.2022 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 543 000.00 UAH