-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для спеціалізованого закладу освіти КЗО "ЛПВФП при УМСФ" ДМР)
Оголошено тендер
3 711 812.00
UAH
Номер:
dff8124d67884c9496d3ecfc5a6e1b35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-18-003846-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 711 812.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування
(Послуги з харчування для спеціалізованого закладу освіти КЗО "ЛПВФП при УМСФ" ДМР)
Примітки:
Ч.1 ст. 20 Закона
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.07.2022 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 711 812.00 UAH