-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота
Оголошено тендер
7 821 677.33
UAH
Номер:
aff172169e61495bb9d5fb18d8934926
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-13-000194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 821 677.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота
Примітки:
Повторно
ЛОТ 1-3
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Дата опублікування:
13.07.2022 10:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Катіоніт
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 821 677.33 UAH