• Відкриті торги
  • КЕП

Сир твердий та кисломолочний

Оголошено тендер

90 100.00 UAH
Номер: 6d5ef5d30a7f4895a2a4efb95b97b4b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-05-002959-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 90 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сир твердий та кисломолочний
Примітки: Сир твердий та кисломолочний
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.07.2022 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума90 100.00 UAH