• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 72710000-0 «Послуги у сфері локальних мереж»

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 3d2cd57f2d4645b3a8987e93bae644aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-04-001822-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Цуманська селищна рада
Замовник: Цуманська селищна рада
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 72710000-0 «Послуги у сфері локальних мереж»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.07.2022 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
поточний ремонт (послуги із влаштування локальної мережі для забезпечення доступу до Інтернету) у: Башликівській гімназії, Карпилівському ліцеї, Цуманському ліцеї)
Код ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзалишки осв. субвенції
Сума450 000.00 UAH