-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливна деревина
Оголошено тендер
640 380.00
UAH
Номер:
b90b9a71387a40ada0113e51fb2f89c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-04-000962-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
640 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина
Примітки:
Річний план закупівель
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.07.2022 10:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума640 380.00 UAH