-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень ( харчування учнів)
Оголошено тендер
3 570 000.00
UAH
Номер:
38f8dbc9c3c74e74b7233c6ab8583cc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-27-001003-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень ( харчування учнів)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.06.2022 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 570 000.00 UAH